Jezdíte na horském kole?
Baví vás jízda po úzkých pěšinách?
Právě pro vás jsou Rychlebské stezky,
traily pro horská kola.

ČeskyPo polskiEnglishFacebookYouTube

Podpoř stezky!

Baví tě jízda po trailech? Chtěl bys pomoci s jejich údržbou či rozvojem, a tím se podílet na lepším ježdění? Udělej si radost tím, že přispěješ. Největší část nákladů na údržbu a stavbu stezek je na nás – i ty můžeš pomoci. Údržba stezek je naše priorita a celoročně na nich maká náš tým zaměstnanců. Je potřeba materiál i nářadí a všechno to stojí peníze.

× Příspěvky na provoz Rychlebských stezek

Dvoudenní příspěvek

Stojí 100 Kč a dostaneš za něj papírovou pásku, jaká bývá na festivalech (každý měsíc jiná barva). Tu si připevni na řídítka a pomoz nám tak motivovat ostatní bikery.

 Dvoudenni

 

Roční příspěvek

Stojí 1 000 Kč a dostaneš za něj trvanlivou pásku (umísťuje se na řídítka), tričko a drobné suvenýry RS.

rocni

 

× Brigáda

Pokud máš chuť přiložit ruku k dílu, můžeš se zúčastnit dobrovolných brigád. Brigáda se koná zpravidla jednou měsíčně a termíny najdeš na našem webu. Je to společenská událost, na které se sejde skvělá parta a je to jako v mraveništi – udělá se obrovský kus práce a vládne super nálada. Obvykle pak jedeme na vyjížďku a večer posedíme na Základně.

Jak probíhají naše brigády? Brigáda, to je dobrovolná pomoc bez nároku na odměnu. Vyzkoušíte si, co vše se skrývá za formulkou „postavit trail“. Během práce Vám vysvětlíme, jak se staví traily. Sraz je v 9:00 u Základny RS, kde nafasujete nářadí, někdy malé občerstvení (pitíčko). Pěkné počasí a dobrou náladu s sebou!

Termíny 2020

Provoz Rychlebských stezek není konáním brigády nijak omezen.

30. 5.
6. 6.
20. 6.
4. 7.
1. 8.
5. 9.
3. 10.
31. 10.
 

 

× Partner stezek

Máte firmu a chtěli byste víc podpořit stezky, a přitom se zviditelnit? Nebo nabízíte ubytování či provozujete restauraci u stezek a chcete přispět na to, co je důležitým zdrojem vašich přijmů?

Partnerství jsme rozdělili do čtyř kategorií dle výše ročního finančního příspěvku. Poté, co se rozhodnete, do které kategorie se zařadíte, s vámi uzavře náš spolek Rychlebské stezky (provozovatel stezek) smlouvu, ve které budou upřesněny podrobnosti spolupráce. Zde jsou kategorie:

 

BRONZOVÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 10 000 Kč. Na oplátku bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Bronzový partner. Jednou za sezónu vám na našem facebookovém profilu budeme sdílet vámi vybraný příspěvek. Dostanete dvě trička Rychlebské stezky, tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně či na vašem webu. Ve svých materiálech a na vašich webových stránkách můžete uvádět, že jste Bronzovým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“.

 

STŘÍBRNÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 20 000 Kč. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Stříbrný partner. Dvakrát za sezónu vám na našem facebookovém profilu budeme sdílet vámi vybraný příspěvek. Dostanete dvě trička Rychlebské stezky, tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně, či na vašem webu. Ve svých materiálech či na webových stránkách můžete uvádět, že jste Stříbrným partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na třech hlavních infotabulích přímo u tras stezek. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně.

 

ZLATÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 40 000 Kč. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Zlatý partner. Třikrát za sezónu vám na našem facebookovém profilu budeme sdílet vámi vybraný příspěvek. Dostanete dvě trička Rychlebské stezky, tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně, či na vašem webu. Ve svých materiálech či na webových stránkách můžete uvádět, že jste Zlatým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na třech hlavních informačních tabulích přímo u tras stezek. Vaše logo bude znázorněno na dvou místech na lávkách našich tras či na dřevěných cedulkách na vhodných místech u trailu. Vaše firma bude uváděna při akcích Rychlebských stezek jako partner. Vaše příspěvky budeme 4krát za sezónu sdílet na našem FB. Budete uvedeni v titulcích letošního videa RS. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně. Zde budete mít také prostor pro vaše dva banery o rozměrech 60×40 cm.

 

PLATINOVÝ PARTNER – ADOPTUJTE TRAIL

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 50 000 Kč a víc. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Platinový partner. Čtyřikrát za sezónu vám na našem facebookovém profilu budeme sdílet vámi vybraný příspěvek. Dostanete dvě trička Rychlebské stezky, tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně či na vašem webu. Ve svých materiálech a na vašich webových stránkách můžete uvádět, že jste Platinovým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na všech deseti informačních tabulích přímo u tras stezek. Vaše logo bude znázorněno na dvou místech na lávkách našich tras či na dřevěných cedulkách na vhodných místech u trailu. Vaše firma bude uváděna při akcích Rychlebských stezek jako partner. Vaše příspěvky budeme 6krát za sezónu sdílet na našem FB. Budete mít logo v letošním videu RS. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně. Zde budete mít také prostor pro vaše dva banery o rozměrech 60×40 cm.

Adopce trailu – budete navíc uvedeni na tabulce u vstupu do vybraného trailu, či sekce. Na takovéto tabulce můžou být uvedeni nejvýše dva partneři!

Aktuality

 • Termíny kempů 2020

  čtvrtek 19. březen 2015 9:02

  Základní
  25.–26. 7. Základní kemp
  15.–16. 8. Základní kemp
  29.–30. 8. Základní kemp
  5.–6. 9. Základní kemp
  26.–27. 9. Základní kemp
  17.–18. 10. Základní kemp

  Pokročilý
  25.–26. 7. Pokročilý kemp Tomáš
  29.–30. 8. Pokročilý kemp Ondra
  26.–27. 9. Pokročilý kemp Tomáš
  17.–18. 10. Pokročilý kemp Ondra
  další termíny

  Ladies
  15.–16. 8. Ladies kemp
  5.–6. 9. Ladies kemp

  BackCountry
  18.–19. 7. Backcountry
  22.–23. 8. Backcountry

  Bajková školka, dětská výuka
  termíny a více informací

   

  Termíny kempů v roce 2020 mohou být postupně doplněny. Podrobnější informace se dozvíte v Bike škole.

  Výuka pro dospělé: Registrovat se a obrátit se na nás s dalšími dotazy ohledně výuky pro dospělé můžete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Výuka pro děti: Ohledně dětské výuky se vám bude věnovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 773 877 307.

  Při registraci prosím uvádějte vaše telefonní číslo. Běžný provoz Rychlebských stezek není konáním kempu nijak omezen.

Testcentrum

Půjčte si kola GT

více informací zde

Podpoř stezky!

Udělej si radost tím, že přispěješ. Údržba stezek je naše priorita a celoročně na nich maká náš tým.

BIKE ŠKOLA

tajemství požitku z jízdy

více informací zde

O Rychlebských stezkách

Traily pro horská kola

více informací zde

E-bike

Ebike

Doporučujeme

 

Trutnov

 

Moravsky-kras

 

Bikepark-Wales

Stezky budujeme díky souhlasu majitelů pozemků

Platinoví partneři

Zlatí partneři

Stříbrní partneři