Jezdíte na horském kole?
Baví vás jízda po úzkých pěšinách?
Právě pro vás jsou Rychlebské stezky
traily pro horská kola.

ČeskyPo polskiEnglishFacebookYouTube

Podpoř stezky!

Baví tě jízda po trailech? Chtěl bys pomoci s jejich údržbou či rozvojem, a tím se podílet na lepším ježdění? Udělej si radost tím, že přispěješ. Největší část nákladů na údržbu a stavbu stezek je na nás – i ty můžeš pomoci. Údržba stezek je naše priorita a celoročně na nich maká náš tým zaměstnanců. Je potřeba materiál i nářadí a všechno to stojí peníze.

× Příspěvky na provoz Rychlebských a Lipovských stezek

Měsíční příspěvek

Kup MĚSÍČNÍ příspěvek a zúčastni se slosování o hodnotné ceny!

Stojí 60 Kč a dostaneš za něj papírovou pásku, jaká bývá na festivalech (každý měsíc jiná barva). Tu si připevni na řídítka a pomoz nám tak motivovat ostatní bikery. Navíc se při zapsání jména a e-mailu zúčastníš slosování o hodnotné ceny (přilba Uvex, batoh Osprey, více zde)

 

Roční příspěvky

Kup STŘÍBRNÝ, zúčastni se slosování majitelů ročních příspěvků o hodnotné ceny!

Stojí 500 Kč a dostaneš za něj trvanlivou stříbrnou pásku s nápisem „Roční příspěvek“ (umísťuje se na řídítka), k tomu drobné suvenýry RS, e-mailem ti přijde Darovací certifikát a zúčastníš se i slosování o hodnotné ceny.

 stribrna

 

Kup ZELENÝ, zúčastni se slosování majitelů ročních příspěvků o hodnotné ceny a pojď na „tajnou vyjížďku“!

Stojí 1 000 Kč a dostaneš za něj trvanlivou zelenou pásku s nápisem „Roční příspěvek“ (umísťuje se na řídítka), k tomu drobné suvenýry RS, e-mailem ti přijde Darovací certifikát a zúčastníš se i slosování o hodnotné ceny. Navíc se můžeš vydat na společnou projížďku po neznačených trailech s taťkou Pavlem Horníkem.

zelena 

 

Kup ZLATÝ, zúčastni se slosování majitelů ročních příspěvků o hodnotné ceny a vem kámoše na traily!

Stojí 3 000 Kč a dostaneš za něj trvanlivou zlatou pásku s nápisem „Roční příspěvek“ (umísťuje se na řídítka), k tomu tištěný Darovací certifikát, tričko RS a zúčastníš se i slosování o hodnotné ceny. Navíc: celodenní půjčení dvou celoodpružených kol z našeho GT testcentra!

zlata 

 

× Brigáda

Pokud máš chuť přiložit ruku k dílu, můžeš se zúčastnit dobrovolných brigád. Brigáda se koná zpravidla jednou měsíčně a termíny najdeš na našem webu. Je to společenská událost, na které se sejde skvělá parta a je to jako v mraveništi – udělá se obrovský kus práce a vládne super nálada. Obvykle pak jedeme na vyjížďku a večer posedíme na Základně. Více se o brigádách dozvíš zde.

 

× Partner stezek

Máte firmu a chtěli byste víc podpořit stezky, a přitom se zviditelnit? Nebo nabízíte ubytování či provozujete restauraci u stezek a chcete přispět na to, co je důležitým zdrojem vašich přijmů?

Partnerství jsme rozdělili do čtyř kategorií dle výše ročního finančního příspěvku. Poté, co se rozhodnete, do které kategorie se zařadíte, s vámi uzavře naše sdružení Rychlebské stezky (provozovatel stezek) smlouvu, ve které budou upřesněny podrobnosti spolupráce. Zde jsou kategorie:

 

BRONZOVÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 10 000 Kč. Na oplátku bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Bronzový partner. Budete pozváni na speciální „večeři pro partnery“, kde se dozvíte o dalších plánech RS. Dostanete tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně či na vašem webu. Ve svých materiálech a na vašich webových stránkách můžete uvádět, že jste Bronzovým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“.

 

STŘÍBRNÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 20 000 Kč. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Stříbrný partner. Na webu budete mít navíc prostor pro prezentaci v nové sekci Partneři (půl strany textu a dvě fotografie). Budete pozváni na speciální „večeři pro partnery“, kde se dozvíte o dalších plánech RS. Dostanete tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně, či na vašem webu. Ve svých materiálech či na webových stránkách můžete uvádět, že jste Stříbrným partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na třech hlavních infotabulích přímo u tras stezek a na tištěných mapách v další vytištěné edici. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně.

 

ZLATÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 40 000 Kč. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Zlatý partner. Na webu budete mít navíc prostor pro prezentaci v nové sekci Partneři (půl strany textu a dvě fotografie). Budete pozváni na speciální „večeři pro partnery“, kde se dozvíte o dalších plánech RS. Dostanete tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně, či na vašem webu. Ve svých materiálech či na webových stránkách můžete uvádět, že jste Zlatým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na třech hlavních informačních tabulích přímo u tras stezek a na tištěných mapách v další vytištěné edici. Vaše logo bude znázorněno na dvou místech na lávkách našich tras či na dřevěných cedulkách na vhodných místech u trailu. K darovacímu certifikátu dostanete kvalitní zvětšeninu fotografie ze stezek s logem a textem Zlatý partner. Vaše firma bude uváděna při akcích Rychlebských stezek jako partner. Vaše příspěvky budeme 4krát za sezónu sdílet na našem FB a 2krát ročně budete jako partner zmíněni v našem novém Newsletteru. Budete uvedeni v titulcích letošního Videa RS a v připravované fotografické knize o RS. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně. Zde budete mít také prostor pro vaše dva banery o rozměrech 60×40 cm.

 

PLATINOVÝ PARTNER – ADOPTUJTE TRAIL

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 50 000 Kč a víc. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Platinový partner. Na webu budete mít navíc prostor pro prezentaci v nové sekci Partneři (jedna strana textu a dvě fotografie). Budete pozváni na speciální „večeři pro partnery“, kde se dozvíte o dalších plánech RS. Dostanete tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně či na vašem webu. Ve svých materiálech a na vašich webových stránkách můžete uvádět, že jste Platinovým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na všech deseti informačních tabulích přímo u tras stezek a na tištěných mapách v další vytištěné edici. Vaše logo bude znázorněno na dvou místech na lávkách našich tras či na dřevěných cedulkách na vhodných místech u trailu. K darovacímu certifikátu dostanete kvalitní zvětšeninu fotografie ze stezek s logem a textem Platinový partner. Vaše firma bude uváděna při akcích Rychlebských stezek jako partner. Vaše příspěvky budeme 6krát za sezónu sdílet na našem FB a 2krát ročně budete jako partner zmíněni v našem novém Newsletteru. Budete mít logo v letošním videu RS a v připravované fotografické knize o RS. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně. Zde budete mít také prostor pro vaše dva banery o rozměrech 60×40 cm.

Adopce trailu – budete navíc uvedeni na tabulce u vstupu do vybraného trailu, či sekce. Na takovéto tabulce můžou být uvedeni nejvýše dva partneři!

Rychlebské Enduro

Webkamera

 webcam_rychlebske_stezky

Refresh F5

O Rychlebských stezkách

Traily pro horská kola

více informací zde

BIKE ŠKOLA

tajemství požitku z jízdy

více informací zde

Testcentrum

Otestujte kola GT

více informací zde

Podpoř stezky!

Udělej si radost tím, že přispěješ. Údržba stezek je naše priorita a celoročně na nich maká náš tým.

Doporučujeme

 

Trutnov

 

Moravsky-kras

Platinoví partneři

Zlatí partneři

Stříbrní partneři

Bronzoví partneři