Podpoř stezky!

Příspěvky na provoz Rychlebských stezek

Baví tě jízda po trailech? Chtěl bys pomoci s jejich údržbou či rozvojem a podílet se tak na lepším ježdění? Udělej si radost tím, že přispěješ. Největší část nákladů na údržbu a stavbu stezek je na nás – i ty můžeš pomoci. Údržba stezek je naše priorita a celoročně na nich maká náš tým zaměstnanců. Je potřeba materiál i nářadí a všechno to stojí peníze.Přispěj teď!

Příspěvek na údržbu stezek můžeš nyní zaplatit i přes QR kód. Děkujeme. 

Dvoudenní příspěvek stojí 150 Kč a dostaneš za něj papírovou pásku, jaká bývá na festivalech (každý měsíc jiná barva). Tu si připevni na řídítka a pomoz nám tak motivovat ostatní bikery.

Roční příspěvek stojí 1 000 Kč a dostaneš za něj trvanlivou pásku (umísťuje se na řídítka), ponožky s logem Rychlebských stezek a drobné suvenýry RS.

Brigády

Pokud máš chuť přiložit ruku k dílu, můžeš se zúčastnit dobrovolných brigád. Brigáda se koná zpravidla jednou měsíčně a termíny najdeš na našem webu. Je to společenská událost, na které se sejde skvělá parta a je to jako v mraveništi – udělá se obrovský kus práce a vládne super nálada. Obvykle pak jedeme na vyjížďku a večer posedíme na Základně.

Jak probíhají naše brigády? Brigáda, to je dobrovolná pomoc bez nároku na odměnu. Vyzkoušíte si, co vše se skrývá za formulkou „postavit trail“. Během práce Vám vysvětlíme, jak se staví traily. Sraz je v 9:00 u Základny RS, kde nafasujete nářadí, někdy malé občerstvení (pitíčko). Pěkné počasí a dobrou náladu s sebou!

TERMÍNY 2023

Pro více informací o konkrétním termínu navštivte událost na facebooku:

Zahájení sezóny 30. 3. 2024

Květnová brigáda 4. 5. 2024

Červnová brigáda  1. 6. 2024

Červencová brigáda 6. 7. 2024

Srpnová brigáda 3. 8. 2024

Zářijová brigáda 7. 9. 2023

Říjnová brigáda 5. 10. 2023

Zavíračka (poslední brigáda) –

Partner stezek

Máte firmu a chtěli byste víc podpořit stezky, a přitom se zviditelnit? Nebo nabízíte ubytování či provozujete restauraci u stezek a chcete přispět na to, co je důležitým zdrojem vašich přijmů?

Partnerství jsme rozdělili do čtyř kategorií dle výše ročního finančního příspěvku. Poté, co se rozhodnete, do které kategorie se zařadíte, s vámi uzavře náš spolek Rychlebské stezky (provozovatel stezek) smlouvu, ve které budou upřesněny podrobnosti spolupráce. Zde jsou kategorie:

 

BRONZOVÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 10 000 Kč. Na oplátku bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Bronzový partner. Jednou za sezónu vám na našem facebookovém profilu budeme sdílet vámi vybraný příspěvek. Dostanete dvě trička Rychlebské stezky, tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně či na vašem webu. Ve svých materiálech a na vašich webových stránkách můžete uvádět, že jste Bronzovým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“.

Kontaktovat tým RS » 

 

STŘÍBRNÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 20 000 Kč. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Stříbrný partner. Dvakrát za sezónu vám na našem facebookovém profilu budeme sdílet vámi vybraný příspěvek. Dostanete dvě trička Rychlebské stezky, tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně, či na vašem webu. Ve svých materiálech či na webových stránkách můžete uvádět, že jste Stříbrným partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na třech hlavních informačních tabulích přímo u tras stezek. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně.

Kontaktovat tým RS »

 

ZLATÝ PARTNER

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 40 000 Kč. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Zlatý partner. Třikrát za sezónu vám na našem facebookovém profilu budeme sdílet vámi vybraný příspěvek. Dostanete dvě trička Rychlebské stezky, tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně, či na vašem webu. Ve svých materiálech či na webových stránkách můžete uvádět, že jste Zlatým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na třech hlavních informačních tabulích přímo u tras stezek. Vaše logo bude znázorněno na dvou místech na lávkách našich tras či na dřevěných cedulkách na vhodných místech u trailu. Vaše firma bude uváděna při akcích Rychlebských stezek jako partner. Budete uvedeni v titulcích letošního videa RS. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně. Zde budete mít také prostor pro vaše dva banery o rozměrech 60×40 cm.

Kontaktovat tým RS »

 

PLATINOVÝ PARTNER – ADOPTUJTE TRAIL

Stanete se jím, pokud přispějete na stezky darem ve výši 50 000 Kč a víc. Díky tomu bude vaše logo s proklikem uvedeno po dobu dvanácti měsíců na hlavní stránce našeho webu rychlebskestezky.cz v kategorii Platinový partner. Čtyřikrát za sezónu vám na našem facebookovém profilu budeme sdílet vámi vybraný příspěvek. Dostanete dvě trička Rychlebské stezky, tištěný i elektronický Darovací certifikát, který si můžete vystavit ve vaší provozovně či na vašem webu. Ve svých materiálech a na vašich webových stránkách můžete uvádět, že jste Platinovým partnerem Rychlebských stezek. U Základny Rychlebských stezek budete uvedeni na „Tabuli Partnerů“. Budete uvedeni na všech deseti informačních tabulích přímo u tras stezek. Vaše logo bude znázorněno na dvou místech na lávkách našich tras či na dřevěných cedulkách na vhodných místech u trailu. Vaše firma bude uváděna při akcích Rychlebských stezek jako partner. Budete mít logo v letošním videu RS. Vaše tištěné materiály budeme distribuovat na naší Základně. Zde budete mít také prostor pro vaše dva banery o rozměrech 60×40 cm.

Adopce trailu – budete navíc uvedeni na tabulce u vstupu do vybraného trailu, či sekce. Na takovéto tabulce můžou být uvedeni nejvýše dva partneři!

Kontaktovat tým RS »