Jezdíte na horském kole?
Baví vás jízda po úzkých pěšinách?
Právě pro vás jsou Rychlebské stezky,
traily pro horská kola.

ČeskyPo polskiEnglishFacebookYouTube


Testcentrum

Články

Otevření/Opening

Vypadá to, že zázraky se dějí nejen o Vánocích...

Tak tedy za předpokladu, že nedojde ke zhoršení pandemické situace, otevřeme Rychlebské stezky symbolicky na Svátek práce a to v sobotu 1. května.

Ode dneška je v provozu rezervační systém, který prozatím nabízí jen ta kola, které už skutečně máme. Další budeme postupně doplňovat, až k nám dorazí. Rezervace budou platné jen v tom případě, že už budou v provozu Rychlebské stezky.

Z hospody bude fungovat výdejní okénko. Pokud nedojde k otevření ubytování, tak kemp zůstane uzavřen, toalety by měly být v provozu.

Looks like bike Xmass is about to happen…

If the pandemic situation does not worsen, we are going to open the Rychlebské stezky on Saturday, May 1st.

The reservation system https://rychlebky.rezervator.cz/ is now operational. You can find there the bikes we currently have in possession. As soon as we receive more bikes we will update our fleet. Reservations will be valid only if the Rychlebské stezky are already open.

The restaurant opens serving window. The campsite will be closed unless other types of accommodation are open. Toilets should be in operation.

 

sokolak

Start of season 2021 / Začátek sezóny 2021

EN

Rychleby Trails are closed for riding so far. Thank you all for your favor and support, we look forward to seeing you. Our team is working on the Jestřáb and other trails, so that everything will be in top condition when we open.

✖️ Rychleby trails are closed.
✖️ Info centre is closed.
✖️ Bike café is closed.
✖️ Cemp is closed.

CZ

Rychlebské stezky jsou prozatím uzavřeny a platí zákaz ježdění. Všem děkujeme za přízeň a podporu těšíme se na vás. Náš tým pracuje na Jestřábovi a dalších trailech, aby na vše bylo v top stavu, až otevřeme.

✖️ Rychlebské stezky jsou uzavřeny.
✖️ Infocentrum je uzavřeno.
✖️ Bike café je uzavřeno.
✖️ Kemp je uzavřen.

Děkujeme za vaši podporu na Hithit

Ve sbírce se vybralo neuvěřitelných 1 262 550 Kč, což je 315 % proti původnímu záměru projektu (400 tisíc)! Přispělo vás 1029 bajkerů a bajkerek. Díky tomu jsme mohli začít stavět Jestřába a čeká nás letos i Tyranosaurus Rys. Udrželi jste při životě náš tým, díky kterému to všechno funguje. Bereme to jako veliký závazek a děláme vše pro to, abychom postavili to nejlepší, co umíme. Společně se sbírkou už probíhala příprava odměn, ale ještě nějakou dobu potrvá, než se všechny vyrobí. Chtěli bychom vám je rozeslat co nejdříve, ale kvůli stavbě nových trailů a otevření stezek jsme si na to nechali raději tři měsíce. Mějte s námi trpělivost a ještě jednou díky.

200524 Darci-nahled

 

Jestrab-construction

Galerie

10
10

 

10
Jezdci
Jezdci
Jezdci
Rychlebské Enduro
Rychlebské Enduro
Rychlebské Endu...
challenge2011_112
challenge2011_112
challenge2011_1...
Jaro je tady
Jaro je tady
Jaro je tady

Webkamera

 webcam_rychlebske_stezky

Refresh F5

Podpoř stezky!

Udělej si radost tím, že přispěješ. Údržba stezek je naše priorita a celoročně na nich maká náš tým.

E-bike

Ebike

Doporučujeme

 

Trutnov

 

Moravsky-kras

 

Bikepark-Wales

Stezky budujeme díky souhlasu majitelů pozemků

Platinoví partneři

Zlatí partneři

Stříbrní partneři