Jezdíte na horském kole?
Baví vás jízda po úzkých pěšinách?
Právě pro vás jsou Rychlebské stezky,
traily pro horská kola.

ČeskyPo polskiEnglishFacebookYouTube


Testcentrum

Články

Kdy se otevřou Rychlebské stezky?

Covid-2021

 

CZ

Situace bohužel není příliš dobrá. V tuto chvíli vůbec nevíme, kdy otevřeme. Podle současného vývoje to vypadá, že v dubnu zůstanou stezky určitě uzavřeny. Pokud se stane zázrak, otevřeme v průběhu května, spíš to ale odhadujeme na začátek června. Nejlépe až se opět otevřou ubytovací zařízení.

Náš tým už od začátku března pracuje na trailech a kolem základny. Čistíme trasy, počítáme škody a pokračujeme na Jestřábovi abychom udělali co nejvíce zábavných metrů než vypukne sezóna. Děkujeme Vám za respektování uzavírky stezek, za ohleduplnost vůči obyvatelům obce a těšíme se na Vás.

EN

When are we going to open our trails?
The current situation with the ongoing pandemic looks quite bad so it is hard to say at the moment. In April the trails will remain closed for certain. If the situation goes surprisingly well we might be able to open during May. Our optimistic guess is that we will most likely open in June in the best case scenario as the accommodation services are open.

Since the beginning of March our crew started to work on the trails and around Základna (Base). Top priority is now the new Jestřáb (Hawk) trail so we can finish as many meters of fun as possible before the season hits. Thank you for your understanding. We are looking forward to seeing you.

 

P1050961

Start of season 2021 / Začátek sezóny 2021

EN

Rychleby Trails are closed for riding so far. Thank you all for your favor and support, we look forward to seeing you. Our team is working on the Jestřáb and other trails, so that everything will be in top condition when we open.

✖️ Rychleby trails are closed.
✖️ Info centre is closed.
✖️ Bike café is closed.
✖️ Cemp is closed.

CZ

Rychlebské stezky jsou prozatím uzavřeny a platí zákaz ježdění. Všem děkujeme za přízeň a podporu těšíme se na vás. Náš tým pracuje na Jestřábovi a dalších trailech, aby na vše bylo v top stavu, až otevřeme.

✖️ Rychlebské stezky jsou uzavřeny.
✖️ Infocentrum je uzavřeno.
✖️ Bike café je uzavřeno.
✖️ Kemp je uzavřen.

Děkujeme za vaši podporu na Hithit

Ve sbírce se vybralo neuvěřitelných 1 262 550 Kč, což je 315 % proti původnímu záměru projektu (400 tisíc)! Přispělo vás 1029 bajkerů a bajkerek. Díky tomu jsme mohli začít stavět Jestřába a čeká nás letos i Tyranosaurus Rys. Udrželi jste při životě náš tým, díky kterému to všechno funguje. Bereme to jako veliký závazek a děláme vše pro to, abychom postavili to nejlepší, co umíme. Společně se sbírkou už probíhala příprava odměn, ale ještě nějakou dobu potrvá, než se všechny vyrobí. Chtěli bychom vám je rozeslat co nejdříve, ale kvůli stavbě nových trailů a otevření stezek jsme si na to nechali raději tři měsíce. Mějte s námi trpělivost a ještě jednou díky.

200524 Darci-nahled

 

Jestrab-construction

Galerie

Best of 2013
Best of 2013
Best of 2013
Rychlebské Enduro
Rychlebské Enduro
Rychlebské Endu...
autor Jakub Ferenčík
autor Jakub Ferenčík

 

autor Jakub Fer...
14
14

 

14
challenge2011_18
challenge2011_18
challenge2011_1...

Webkamera

 webcam_rychlebske_stezky

Refresh F5

Podpoř stezky!

Udělej si radost tím, že přispěješ. Údržba stezek je naše priorita a celoročně na nich maká náš tým.

E-bike

Ebike

Doporučujeme

 

Trutnov

 

Moravsky-kras

 

Bikepark-Wales

Stezky budujeme díky souhlasu majitelů pozemků

Platinoví partneři

Zlatí partneři

Stříbrní partneři