Trail centrum s technickými kamennými stezkami i moderními flow traily.

Aktuální dostupnost trailů

Superflow sekce 1 ✓

Wiessner ✓

Superflow sekce 2 ✓

Biskupský ✓

Superflow sekce 3 ✓

Tajemný ✓

Superflow sekce 4 ✓

Mramorový ✓

Superflow sekce 5 ✓

Sjezdy ✓

Superflow sekce 6 ✓

Wales ✓

Superflow sekce 7 ✓

Prokletý ✓

Superflow sekce 8 ✓

Velryba ✓


Obelix ✓

Trail podél Černého potoka ✓

Naučná stezka ✓

Vidnavský okruh ✓

Velbloud ✓

Trail Lesů ČR ✓

Jestřáb ✓


 Rychlebské stezky & e-bike? 







Chci se dozvědět víc »

Děkujeme za vaši podporu na Hithit


Ve sbírce se vybralo neuvěřitelných 1 262 550 Kč, což je 315 % proti původnímu záměru projektu (400 tisíc)! Přispělo vás 1029 bajkerů a bajkerek. Díky tomu jsme mohli začít stavět Jestřába i Tyranosaurusa Rys. Udrželi jste při životě náš tým, díky kterému to všechno funguje. Bereme to jako veliký závazek a děláme vše pro to, abychom postavili to nejlepší, co umíme.

Podpořili nás
Acer Woodway
Adam&Chrysanthi
Adámek Kamil
Adami Roman
Adamski Cezary
Adensam Miroslav
Adlt Václav
Ajeje Lara BeskydFamily
Alföldi Peter
Álvarez Pérez Daniel Travelbike.com
Ambroz Petr
Anderle David
Andrle Marek
Andrlík Jan Šaman z Kolína
Andrysík Marek
Apartmány Černá Voda
Arzt Daniel
Auermuller David
Babec Martin
Bačová Lucie
Baďura Jan
Bainar Eda
Bainar Pavel
BajkPísečná
Balcar Michal
Balcárek Vít
Balga Jan
Ballýová Monika
Balousova Andrea
Baňanková Petra
Barcal Petr
Bártek Hynek Bártek
Bartholomé Benjamin
Bartková Daniela
Bartos Bohumír Synthy
Bayer Pepéček
Bayernheimer Radek
Bazar
Beck Phillip
Bednárek Jan
Bednarský Jakub
Bednář Petr
Beffinger Maciej
Bekr Jan Future Cycling
Bella Martin
Bellovič Martin
Bendl Miloš
Beneš Beny Jiří
Beneš Michal
Benešová Kamila
Benková Markéta
Berkowski Wiktor
Betlach Tomáš
Bezvliv
Bidšovský Jiří Bidzi
Bieliková Miriam Mima
Bike Penzion Nigraaqua
Bina Jan
Black-Knives
Blaha Jan
Blaťáková Zuzana
Blažejovský Radek
Blue Blue
Bobcross
Bodek Michał
Boháč Radek
Boháček Roman
Boháčková Hana
Bohuslávek Daniel
Bojda Radek
Boreček Tomáš
Borkovec Josef
Borkowski Maciek
Boubelova Natálie
Bouda Jan
Boudová Lenka
Bozek Jan
Brabec Pavel
Brabec Tomáš
Brada Štěpán
Brandštetr Marek
Brezula Adam
Brzobohatý Franta
Březina Lukáš
Buček Robin
Burkert Michal
Bystroň Adam
Cabadaj Michal
Cabalka Jaroslav
Cartmen 81
Cassinelli Pascal
Cíger Dominik
Cink Luboš
CK Voděnka
Club Legendmtb
Coufal Jiří
Crazy Racing Zvolen
CykloGregi
Cyp
Cyprich Michal
Czerniawski Marcin
Čada Jakub
Čakrt Michael
Časopis Velo
Čech Marek
Čechman Jan
Čejka Tomáš
Čemba
Čeňo
Čermák Jakub
Čermáková Barbora
Černý Robert
Černý Štěpán
Červený Michal
Červinka Jan
České Bikeparky Binda
Češka Vladimír
Čikl Miloš
Číp Vladislav
Čižmař Mára
Čuma Jiří
Daďa Václav
Damynakole.cz Dámy na kole
Daněk Richard
Daniel Danda
Daník
Daško Peter
David a Misa Alimovi, Koolo z.s.
Dědek Vojta
Dědič Miloš
Dejmek Dalibor
Derich Radek
Dessert bikers Ostrava-Poruba
Divín Dominik
Dlábik Martin Etela
Dlouhe Vlas
Dobeš Dušan
Dobiáš Adam
Dobrocký Tomáš
Dočkal Michal
Dohnal Milan
Dokoupil Petr
Dolecki Tomasz
Doležal Jakub
Domanik Jarek
Dorazil Vladan
Dorňák Tomáš
Dorotík Jirka
Dostál servis
Dostalík Tobiáš
Doubek Martin
Draganovi Lucka a Jarda
Drahokoupil Dusan
Drahos Peter
Drbošal Jan
Drbošalová Klára
Drechsler Stanislav
Drescher Marek
Drška Štěpán
Duda Jan
Dudáš Marek
Ducháček Petr
Duchovič Adam
Dundáček Jirka
Durna Josef
Dvorak Dino
Dvorský David
Dvořák David
Dynka Vit
Ehrenberger Lubomír
Ehrenberger Robert
Eiba Evžen
Eichler Václav
El Drabito
El presidento
Empit
Endryjuuu
ER Lechu
Evstafev Ivan
Faifer Jakub Fajfka
Fajstauer Jan
Farkašovský Martin
Ferenčík Kuba
Ferov Michal
Fgang Petr
Fiala Tomáš
Fibich Ondřej
Filgas Jan
Filípek Petr
Fojtík Martin
Fojtík Rostislav
Folwarczny Martin
Fortelná Petra
Foukal Jakub
Francl Lukas
Frolich Libor
Frýba Jakub
Frydrych Kamil
Fryšták Tomáš
Fuča
Fuks Martin
Fusek Jan
G Wojciech
Gába Aleš
Gabris Ondrej
Gajdošík Tomáš
Gálik Radim
Gidy
Golier Rastislav
Grác Martin
Grecmanová Jitka
Gregor Aleš
Gregor Jirka
Gröger Martin
Gromeš Vít
Gromnica Bohuslav
Gruň Tomáš
Grygarek Zdenek
GT Bicycles
Guńka Goofy Roman
Gustavsson Radka RheaAyase
Gužík Jan
Hajda Martin
Hajdík Tom
Halagačka Lukáš
Haman Kamil
Hambálek Jirka
Hambálek Petr Příborák
Hamerník Jakub
Hanáček Roman
Hanák Martin
Hanakova Zdenka
Hanušovi Jitka a Honza
Harviš Martin
Hasoň Tomáš
Havel František
Havelka Tomáš
Havlická Kristýna
Havranek Michal
Havránek Šimon
Havránek Vojtěch
Hazucha Jan
Heczko Stanislav
Hegerová Klára
Heidenreich Filip
Hejmala Honza
Helis Václav
Hendrych Petr
Herber Marek
Heřmánková Veronika
Hevoš
Hires Pavel
Hlaváč Daniel
Hlaváč Ondra
Hlávka Miloš
Hlávka Petr
Hlobil Jan
Hodovanec Tomáš
Hoffmannová Jana
Hofírek Michal
Hofman Pavel
Hojgr Rodan
Holaň Aleš
Holík Tomáš
Holis Zdenek
Holl Honza
Holubec Lukáš
Holy Wheels
Homolová Anna
Hon Marek
Honskus Filip
Horáček Tomáš
Horák Daniel
Horák Petar
Horník Pavel
Horníková Marta
Horský Tomáš
Hort Jakub
Horyna Jakub
Hořínek Tomáš
Hoša Tomáš
Hotař Jan
Hotel Černá Voda
Houzar Petr
Hrabica Ondřej
Hrbáč David
Hromádka Milan
Hronek Michal
Hrubý Dušan
Hrubý Jan
Hříbal Jakub
Hřivnáč Lubomír
Hubáček Ladislav
Hudák Igor
Huf Mirek
Hurcik Jan
Hurčík Vít
Hurka Jakub
Hurná Lucie
Husák Václav
Huske Ladislav
Hynšt Radim
Chalupáři
Chaozz Gordon
Charlie
Chata Rychlebla
Chlup Ondrej
Chobotovi z Jezera
Choleva Petr
Choulík Milan
Chovanec Stanislav
Chrástecký Martin
Chudoba Štěpán Ellbuho
Chytil Vladimír
Ilčik Jan
Indra Pavel
Indra Tomáš
Innocent Pája
Jabor Jan
Jakab Vojtěch
Jakubík Michal
Jalový Jaroslav
Janáček Martin
Jančar Aleš
Jančo Luboš
Janda (Atlantic) Aleš
Janda Jan
Janda Josef
Jandová Hana
Janeček Martin
Janíček Martin Skupina Přátel Lehkého Šlapání
Jankech Roman
Jankes Erik
Jaňour Aleš
Jaňour Luboš
Januška David
jarek 2020 riders
Jarolím Filip
Jarošová Erika
Jasanský Jan
Javorková Tamara
Jaworski Wojciech
Jelínek Pavel
Jeřábek Milan
Jezbera Ivan
Jezerský Teodor
Jícha Igor
Jícha Václav
Jina Jan Jeňa
Jirkovský Lukáš
Jiří + Pája
Joe Strummer
Johanesová Daria
Jožka a Tánička
Juda Vaclav
Juhaniak Pavel
Juras Martin
Juřena Jiří
Juřena Miroslav
Juřica Daniel
Juřicová Michaela
Juřiňáci Valmez Support Team
Kábrt Víťa
Kacar Miroslav
Kacprzak Dominik
Kaczmarek Michał
Kačí a Radek Honíci
Kačor Michal
Kalup Petr
Kamenčák Jarek
Káňa Martin
Kaněčka Bohumil
Kantor Libor
Karasek David
Karasek Dusan
Karfík Jirka
Karkulka Bierská Renáta
Karlik Petr
Karpíšek Vladimír
Kašpar Pavel
Kaštovská Zina
Katolický Jan
Kavka Kamil
Keil Robert
Kelbl Tomas
Khallywodu Kapr Dikyčau
Khun Petr
Kilián Jiří
Kilián Jiří
Kirjunčev Petr
Klčo Pavel
Klimeš Martin
Klimeš Petr
Klimpel Andrzej
Klimpl Václav
Klingy
Klobás Petr
Klokočkovi – Klokani
Klouda Jakub
Klouda Jan
Kmoch Josef
Knápek Petr
Kocfelda Jan
Kocourek Martin
Kocur Pavel
Kohel Petr
Koch Matthias
Kojc&Schwara Pavel
Koláček Ondřej
Koláček Pavel
Koláček Petr
Kolar Martin
Kolarova Tereza
Kolebaba Jakub
Kolínek Michal
Kolmačka Radek
Koloničný Jiří
Kolouch Jiří
Koncer Adam
Kondrček Jakub
Konečný Jakub
Konečný Martin
Konrád Daniel
Konštacký David
Konupčík Petr
Kopecký Dominik
Kopecký Michal
Kopecký Mira
Korbař Jan
Korekáč Erik
Koryčanský Martin
Koryťák Petr
Kořínek Tomáš
Kośniewski Marcin
Kostka David
Kostka Jakub
Košťálovi (Jirka, Eliška a Bonifác)
Kotaska Honza
Kotrba Jan
Koukolik Antonin
Kovar Jan
Kovář Daniel
Kovařík Jiří
Kowalski Gluedig
Kowalski Waldemar
Koza Matěj
Kozílek Jan
Kozlik Michal
Kračman Antonín
Krajnak David
Krajtl Tomáš
Král Jakub
Král Tomáš
Králik Pavol
Kramer Daniel
Kratochvíl Aleš
Kratochvíl Zbyněk
Krbec Jaroslav
Krčmář Martin
Krejča Jenda
Krejčí Pavel
Krešl Vladimír
Kristek Tomáš
Kronika Martin
Kropík Ondřej
Kroutil Petr
Kroužek Martin
Krupka Zdeněk
Krušina Rostislav
Krůzová Sara Gabriela
Kružík Jiří
Kryszkiewicz Mateusz
Křístek Aleš
Kříž Daniel
Křůpala Radim
Kuba Jaroslav
Kuba Michal
Kubako
Kubica Peter
Kubík Zdenec
Kubín Karel
Kučera Robert
Kučerová Klára
Kukuczka Robin
Kulda Kulíšek
Kulhavý Dan
Kulhavý Marian
Kulhavý Tomáš
Kuna Arkadiusz
Kundrak Marian
Kurc Tomáš
Kurka Čenda
Kůrka Honza
Kysučan Michal
Kytlica Aleš
L+N Pavek
Labus Tomáš
Lacko František
Laga Miroslav
Lai Minh Tu
Lakota Maxim
laladobrydenova + Lamiker
Lalik Michał
Lamla Lukáš
Lana Beránek s. r. o.
Lanc Petr
Landa Štěpán
Lapčík Jan
Láska Martin
Lásko Filip
Lásko Libor
Lastovicka Tomas
Leták Petr
Lhotská Martina
Linka Lukáš
Lípa Viktor
Lípová Kristýna
Lipový Vladimír
Lipowski Libor
Lis Bartłomiej
Liška Vojtěch
Löbl Petr
Longauer Mario
Lukas Juraj
Luki
Luknár Petr
Lupták Ondrej
Maaca Pavel
maCo
Macura Radek
Máčalík Tomáš
Madec + Táborák
Mach Bohuslav
Mach Radek
Mach Václav
Mácha Leo
Machacek Marek
Macháček David
Macháček Jakub
Macháček Jiří
Macháček Tomáš Kutnar Gang
Macháček Václav
Macháčkovi Honza a Kateřina
Machain Roman
Machalínek Tomáš
Machata Tomáš
Machotka Jaroslav
Majda Jan
Majer Vít
Malfin
Mališ Martin
Malý Jaroslav
Mamula Lukáš
Manhalovi Zdenek a Eva
Marčík Tomáš
Mareček Luděk
Marek Jan
Marek Jan
Marek Lukáš
Marhoul Václav
Marik Josef
Mariusz Rowerowy
Markovič Jirka
Marťan Viktor
Martinovský Vladimír
Mašláň Pavel
Matiaško Ivan
Matoušek Josef
Matyáš Jan
Matyáš Petr
Meca Jakub
Meca Martin
Medek Pavel
Meixner Martin
Mejstřík Petr
Melicherová Michaela
Melkusová Jitka
Mičánek Radek
Miček Juraj
Mihal Rudo
Mich Al
Michal Pavel, Cyklo Domanín z.s.
Michal Petr
Michalčák Martin
Míka Antonín
Mikecat
Mikes Marek
mikin68
Miklín Jakub
Miko Ladislav
Mikyska Radek
Miler Jiří
Minařík Josef
Minařík Tomáš
Miroš David
Mitosinka Robert
Mládek Vladimír
Mlejnkova Veronika
Mlynář Pavel
Mojzyszek Roman
Mondeková Lena
Montura
Moravec Hynek
Moravec Vladimir
Moravian Eagles
Moshino
Moučka Roman
Moutelik Petr
Možný Jakub
Mrákosovi
Mrázek Josef
Mrosko Michal
Mrva Martin
mtbs
Mucha David
Mukenšnáblová Petra
Müller Peter
Murčo Dušan
Musil Marek
Musioł Tomasz
Mužík Jakub
Na Palubě
Najman Libor
Nanko Tomasz
Nátr Danek a Monča
Nátrová Tereza
Nátrovi Piřek a Terka
Navařík Robert
Nebes František
Nečas Aleš
Nedjalkov Ivan
Němec Martin
Němec Miloš
Němec Oskar
Němec Petr
Němec Petr
Němeček Jan
neoVisual
Nesik Martin
Netoličkovi – Vila Miluška
Nevěděl Aleš
Nevrklo Marek
Niebrzydowski Krzysztof
Nosál Pavel
Novák Ondřej
Novosad Jan
Novovesky Michal
Obdržálek Jan
Obec Černá Voda
Oberhofer Ales
Obert Radim
Oczkowski Konrad
Odehnal Josef
Ogoun Aleš
Ohlé Kliky
Ohnút Mirek
Olesiak Piotr
Olomoucký kraj
Ondrušík Patrik
Ondřej Filgas
Opravil Tomáš
Orszulka Marek
outdoorweb.cz
Ouvín Jakub
P.A.K.
Paclík Rostislav
Paderta Robin
Pacholík Miroslav
Pala Marek
Palecek Ondrej
Palička Marek
Palivec Vit
Pan Antik
Pánek Pavel
Papros Marcin
Pár Lukáš
Pařízek Michal
Pastorčák Miroslav
Pastorčák Pavel
Pašta Milan
Pátík Karel
Patocs David
Pavelka Jan
Pavlas Petr
Pavlík Milan
Pavlišta Aleš
Pavlovec Michal
Pavlů Matěj
Pawlik Szymon
Pazdera Vladimír
Pecka Ondřej
Pecháček Michal
Pechlát Ctibor
Pekař Petr
Pěnička Ondra
Penzion Radost
Pešek Jiří
Pešek Tomáš
Peškar Jaroslav
Peťa a Sany
Petlák Martin
Petlák Pavel
Petráková Alena
Petráš Jan
Petru Jan
Petrus Vladimir
Petržela Pavel
Petřek Vladimír
Petříková Anna
Pimper Lukas
Piper Radek
Plšek Zdeněk
Poduska Jan
Podzimek Honza
Pohlidalova Lucie
Polách Marek
Polách Ondřej
Polak Tom
Polášek Michal
Polonec Erik
Ponocný Michal
Popelková Magdalena
Pospíšil Jiří
Pospíšil Martin
Pospíšil Miroslav
Pospíšil Ondřej
Povýšil Honza
Prchal Petr
Pria
Princ Ondřej
Probošt Daniel
Procházka Mirek
Procházka Patrik
Prokop Miroslav
Protocycles
Protocycles Petr
Prusek Petr
Přehnil Vladimír
Přéma & Mikeš Novákovi
Přibyl Tomáš
Příhoda Martin
Přistoupil Jan
Přílučík Jiří
Pudivítr Honza
Puchyova Maťa
Racek Jiří
Radek Derich
Rajman Martin
Rapušák Martin
Rážová Petra
Recman Filip
Reich Roman
Reinold s. r. o.
Rekem Roman
Rexové z Babic
Rezabek Petr
Režňák Jan
Riedel Vašek
Richter Milan
Roháček Jan
Roksela Wojciech
Rotrekl Štěpán
Roubal Marek
Roubal Miroslav
Rousová Libuše
Rubač Michal
Ruth Tomas
Růžička Pepa
Ružička Petr
Růžičková Jitka
Růžičková Matylda
Růžičková Pavla
Rybáková Veronika
Rytíř Martin
Řehová Vendula
Řepi Thiery
Řepka Rostislav
Řezáč David
Řezníček Pavel
Salva Miroslav
Salva Pavel
Saňka Honza
Santarius Roman
Sdružení cestovního ruchu Jeseníky
Sedlacek Matej
Sedlackova Hana
Sedláček Jan
Sedláček Ondřej
Sedláček Tomáš
Sedlák Ondřej
Sehnálek Petr
Severa Michal
Seweryn Krzysztof
Shemale Racing
Schimmer Martin
Schwab Georg
Sikora Tomáš
Sikora Vojtěch
Simici
Sipos Richard
Sivčák David
Skácelová Bernadetta
Skála Petr
Skalníková Hana
Skalská Lucie
Skotnica Lukáš
Skoumal Adam
Skoupil Zbyněk
Slabý Tomáš
Slanař Matěj
Slavík Petr
Slawek Nysa
Slezák Michal
Slíva Přemysl
Sloup Pavel
Slováček Vladimír
Smart Apartments
Smetaník Milan
Smetánka Ladislav
Smid Dusan
Smital Libor
Smola Marek
Smolák Libor
Smolik Tomas
Smolka Marek
Smolko Igor
Sobková Veronika
Sobotík Martin
Sonnenschein Petr
Sopůšek Ondřej
Staník a Peťa
Stanislav Petr
Stasaitis Aurimas
Statek Najmr
Stejskal Pavel
Stejskal Pavel
Stix Martin
Stoklas Petr
Stoklásek Petr
Stoličný Luděk
Strach Jakub
Stransky Marek
Stránský Štěpán
Stránský Tomáš
Strnad Jiri
Strnad Petr
Střižík Michal
Stuchlík Petr
Stupka Michal
Subrt Jakub
Suchanova Alzbeta
Suchomel Václav
Suchopár Aleš
Suchý Pavel
Sulik Fridrich
Surý David
Svárovský Richard
Svítilová Jana
Svoboda Bronislav
Svoboda Hosvo Honza
Svoboda Jakub
Svoboda Martin
Svoboda Martin
Svoboda Petr
Svoboda Vojta
Svobodová Petra
Svozil Adam
Swah
Sychra Michal
Sykora Jiri
Sýkora Patrik
Sypták Jiří
Szabo Jiri
Szczepański Marek
Szic Andrzej
Szöllös Lukas
Szpernol Saša
Šárek Jaroslav
Šaroun Pavel
Šebek Luděk
Šeda Michal
Šeděnka Martin
Šeděnková Barbora
Šerý Jakub
Ševčík Jirka
Ševčík Pavel
Ševčík Petr
Ševčík Robin
Ševčíková Janka
Šicner Michal
Šik Josef
Šikl Tomáš
Šikovi Vlasta a Jozef
Šimek Dušan
Šimko Ondřej
Šimková Eva
Šimkovič Petr
Šimon a Zuzka Sommerovi
Široký Michal
Šišma Pavel
Škorpík Michal
Škorpík Milan
Šlachta Petr
Šlápota Láď
Šmahel Zbyněk
Šmatera Jaroslav
Šmejkal Jiří
Šmíd Martin
Šmoldas Luděk
Šnajdr Michal
Špaček Roman
Štágl Luboš
Štambachr Jan
Štamfest Jiří
Štefan Rousil Roman
Štefek Michal
Štěpánek Vít
Štěpka Zdeněk
Štětina Lukáš
Štígel Martin
Štorek Martin
Štván Andy
Šubrt Pavel
Šulc Martin
Šupák Jakub
Šupík Miroslav
Šuranský Martin
Šurík Vladan
Šustr Ondřej
Švábová Tereza
Švácha Martin
Švandrlík František
Švarc Jan
Švarc Roman
Švihelová Viki
Švub Pavel
Tábořík Michal
Táboříková Klára
Tatar Grzegorz
Tatar Piotr
Tejkalová Jana
Tejnecká Sandra
Tichý Ondra
Tichý Radek
Tittelbach Matyáš
Tobeš Jiří
Toman František
Toman Michal
Tomaštík Martin
Tomečková Petra
Tomek Petr
Tomis Adam
Trail Busters
Trail Hunter
Tricarbon.pl Piotr
Truhlář Jan
Trunecek Kuba
Třešňák Jiří
Tuscher Petr
Tvarog Adam Pavel
Tvarog Pavel Bubo
Tvarůžek Martin Rolin
Tvrdoň Luděk
Tyl Josef
Tým Trail-Guide
Ubytování U Stezek
Ubytovaninapoli.cz
Uher Petr
Unčovský Ondřej
Unzeitig Lumir
Urban Ondřej
Urbánek Radek
Urbanovský Andrej
Vagner Roman
Valachová Martina
Valeček Jiří
Valenta Luboš
Valenta Luboš
Valerián Radek
Valis Tibor
Valuch Martin
Vančura Martin
Vanická Michaela
Vaníčková Zdenička
Váš Adam
Vašutová Marcela
Vavrčík Lukáš
Večeřa Pavel
Verner Tomáš
Veselý Jaroslav
Veselý Petr
Veselý Petr
Vetešníková Polinka
Vičan Jiří
Vičar Roman
Vícha Roman
Viktorin Adam
Vildman Jaroslav
Vítek Jiří
Vjačka Rostav
Vlazlo Tomáš
Vlček Jiří
Vodička Martin
Vohralik Jan
Vojna Jarda
Volejnik Miroslav
Volek Miroslav
Volná Kateřina
Volný Petr
Volrab Vaclav
Vorlíček Václav
Vousatí požitkoví čubači z Olomóca
Vrábel Roman
Vránová Olga
Vrba Adam
Vrbka Jan
Vrbková Olga
Vrchota Ladislav
Vrtal Václav
Vyskočil Tomáš
Vysoký Ondřej
Weislampl Jiří
Welzová Nikol
Whyte Bikes
Wlach Martin
xaoo
Yana Xia
Yawor Piotr
Zahrádková Dita
Záhumenský Martin
Zakopal Jiří
Zálešák Jakub
Záloha Petr
Zámečnictví Radek Táborský
Zápařka Roman
Zapletal Petr
Zátopek Kuba
Zavadil Marek
Zavadil Miloš
Zavadil Miloš
Záveský Tomáš
Zavodny Jiri
Závorka Adam
Závorka Aleš
Závorková Lucie ml.
Závorková Lucie st.
Zavřel Jan
Zbavitel Jiří
Zbinovec Pavel
Zelenka Lukáš
Zelinka Jan
Zemek Petr
Zika Jakub
Zikmund Miloš
Zima Jiří
Zima Roman
Zimmermann Pavel
Zlámal Tomáš
Zlesakova Ivana
Zurek Dave
Zýbal Ondřej
Zygadlo Jaroslaw
Žáček Ondřej
Žák Honza
Žák Pavel
Žampach Lukáš
Žárský Ondřej
Žárský Saša
Žiak Ondrej
Žibřid Petr
Žídek Tomáš
Žilák František
Živný Pavel
Žmolík Ondřej

Aktuality

Partneři

Stezky budujeme díky souhlasu majitelů pozemků

Alsol
Lesy ČR

Platinoví partneři

Olomoucký Kraj
Obec Černá Voda
Na Palubě
Najmr
GT
U Semínka

Zlatí partneři

Táborský
NeoVisual

Stříbrní partneři

Hotel Černá Voda
Madec
Black Knives
Penzion Radost
Outdoorweb
Acer
Lana
Salva
CK Voděnka
Trail Worx Syndicate
Nigraaqua

Bronzoví partneři

U Stezek
Labus
Radek Derich
Apartmány Černá Voda
Velo
MTBS
Danek Nátr
Manhalovi
SWAH
Bobcross
Whyte
Reinold
Chata Rychlebka
Jeseníky
ČEMBA
Vitrix
Trailkeeper
Montura
Na poli
Dostál
Nona
Smart Apartments
Trail Busters
Sivčák
Bezručova Chata
Juřiňáci
Pria
Protocycles
dirtlej
Ranč OREL
Stanový hotel