Jezdíte na horském kole?
Baví vás jízda po úzkých pěšinách?
Právě pro vás jsou Rychlebské stezky,
traily pro horská kola.

ČeskyPo polskiEnglishFacebookYouTube

Testcentrum GT

Půjčovna

Provoz půjčovny celoodpružených kol byl pro rok 2020 ukončen, děkujeme za pochopení.

Půjčení hardtailu, dětských kol a příslušenství je možné do konce sezóny.


  1. Kola se půjčují pouze na celý den: 9.00–17.00 a 10.00–18.00. Půjčovní doba je uvedena u každého kola. Do 10.00 budou přednostně odbaveni ti, kteří mají rezervaci v prvním čase, a po 10.00 obráceně. Pokud si kolo půjčujete na více dní, každý večer musí být kolo zpět na Základně. Pokud byste si chtěli půjčit kolo i přes noc, můžete si ho rezervovat v rezervačním systému a zároveň nás prosím kontaktujte e-mailem pro domluvení individuálních podmínek, děkujeme.
  2. Ještě než si kolo půjčíte, seznámíte se s jeho technickým stavem, dostanete krátkou instruktáž a podepíšete s námi smouvu o nájmu kola.
  3. Kauce je možné složit v hotovosti nebo předautorizací kartou (ale ne aplikací v telefonu). Kauce za celoodpružené kolo je 8.000 Kč a za hardtail 4.000 Kč. Vrácení kauce z předautorizace může trvat i dva až tři týdny. Z vyjádření naší banky: „Pokud držitel PK [platební karty, pozn. RS] má transakci stále v blokacích, jedná se o interní nastavení jeho banky a platba bude odblokována na základě pravidel jeho banky.“ Kauci je možno složit i v jiné měně (EUR, PLN, ...). Jako kauci nebereme žádné jiné věci (mobil, kolo, klíče od auta apod.)! Prosím, buďte na to připraveni, jinak Vám kolo nebude půjčeno.
  4. Pokud kolo vrátíte poškozené, bude Vám naúčtována pokuta – viz smlouvu o nájmu kola, kterou s námi uzavřete. Pokud přijedete vrátit kolo pozdě bez omluvy, účtujeme Vám další půjčovné dle ceníku.
  5. Na každé vypůjčené kolo je nutné doložit dva doklady totožnosti. Každý klient si může na své jméno vypůjčit pouze jedno kolo (rezervovat jich může samozřejmě více).
  6. Při převzetí si můžete vybrat mezi platformovými a spd pedály.
  7. Prosím buďte připraveni, že proces vrácení kola zabere několik minut. Pokud je kolo silně zašpiněno, potřebujeme si ho nejprve opláchnout. Všechna kola si poté musíme prohlédnout a vyzkoušet. Pokud nám kola vrací více zákazníků v rychlém sledu za sebou, čekací doba se může prodloužit. Děkujeme za pochopení.

  XC Přilba 50 Kč/den
  Kolenní chrániče 100 Kč/den

  Pokud nenajdete odpovědi na vaše otázky na našich stránkách, nebo pokud Vám není něco jasné, pište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo v otevírací dobu Infocentra volejte na +420 607 061 445 (ověření dostupnosti kola a rezervaci zpravidla není možné provést po telefonu). Těšíme se, že využijete našich služeb a zkusíte si otestovat nové modely kol GT!

  Webkamera

   webcam_rychlebske_stezky

  Refresh F5

  Podpoř stezky!

  Udělej si radost tím, že přispěješ. Údržba stezek je naše priorita a celoročně na nich maká náš tým.

  BIKE ŠKOLA

  tajemství požitku z jízdy

  více informací zde

  O Rychlebských stezkách

  Traily pro horská kola

  více informací zde

  E-bike

  Ebike

  Doporučujeme

   

  Trutnov

   

  Moravsky-kras

   

  Bikepark-Wales

  Stezky budujeme díky souhlasu majitelů pozemků

  Platinoví partneři

  Zlatí partneři

  Stříbrní partneři